Nissan

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Nissan Pathfinder ) SERWIS NISSANA - żenada!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum NISSAN Forum Strona Główna -> ( Nissan Pathfinder ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WOLWERIN30

Czytelnik



Dołączył: 03 Sie 2006
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 03 Sie 2006, 13:27
Temat postu:

SERWIS NISSANA - żenada!


W moim PATHFINDERze klimatyzacja nie działa i co ciekawe serwis Nissan TEAM z wrocławia nie usunie usterki bo ma sezon urlopowy i odsyła do serwisu GALL ICM z Wrocławia który owszem podejmie się ale na naprawę trzeba czekać ponad 3 tygodnie i odsyłają mnie do innych. Serwis IMPWAR z Miłkowic może naprawi we wrześniu jak uda im sie zatrudnić mechanika. Na infolinii NISSAN dowiedziałem sie tylko ze NISSAN nic nie może i że jest to w gerstii dilerów.
Zanim zdecydujesz się na tak spory wydatek w nissanie ZASTANÓW SIĘ!!!!!!
Powrót do góry
ZbyszekP

Czytelnik



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 09 Lis 2007, 23:08
Temat postu:

Re: ( Nissan Pathfinder ) SERWIS NISSANA - żenada!


niestety w większości Pathfinderów nie tylko słabo działa klimatyzacja albo nie działa ale zimą z ogrzewaniem jest ten sam problem. Również w układzie kierowniczym często coś się tłucze/ . Pozdrawiam. Zbyszek
Powrót do góry
AWOJ

Czytelnik



Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): POZNAŃ
Posiadane auto: PATHFINDER
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 25 Maj 2011, 10:08
Temat postu:

SERWIS NISSAN - TO JEST PORAŻKA !


oddałem PATHFINDER do serwisu NISSAN w Poznaniu - uszkodzenie układu kierowniczego, naprawa gwarancyjna, po 12 dniach postoju auta nadal brak informacji kiedy bedzie możliwa naprawa auta - NIE MAJA CZESCI ! dzwoniłem na infolinię NISSAN POLSKA, przyjeto zgłoszenie reklamacji i to wszystko. Zero informacji co do terminu naprawy. Jestem pozbawiony auta, które służy mi do pracy. zarówno dealer jak i NISSAN nie poczuwaja sie do odpowiedzialności za tą sytuację - nie dano na czas naprawy auta zastępczego.
Powrót do góry
gogofon

Czytelnik



Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): grodzisk maz

Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 18 Cze 2013, 15:00
Temat postu:

klima


nie wiem jakie WY macie pathfindery....ja mam z 2000 go r50 i klima działa od 5 ciu lat bez zastrzeżeń....a w zimie jest cieplutko jak w raju! gorzej z częściami....pani kierowca walnęła mnie w przód i od 3 miesięcy szukam,lampy przedniej,błotnika,zbiorniczka spryskiwacza i takich tam dupereli....może ktoś ma pomysł gdzie to kupić (oprócz nissana tam błotnik kosztuje 1480,-zł)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum NISSAN Forum Strona Główna -> ( Nissan Pathfinder ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Nissan Pathfinder »

Opinie o samochodach Nissan Pathfinder - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Nissan Pathfinder ) Porady, problemy techniczne


NissanQashqai

80 900

2019r.

145 121 km

warmińsko-mazurskie

NissanNV200

28 900

2009r.

161 300 km

śląskie

NissanQashqai

33 499

2008r.

128 000 km

warmińsko-mazurskie

NissanQashqai

37 900

2011r.

209 000 km

śląskie

NissanLeaf

84 000

2019r.

42 900 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System