Nissan

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Nissan ) Problem z primerą kombi 1.9dci



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum NISSAN Forum Strona Główna -> ( Nissan ) Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bogdan75

Czytelnik



Dołączył: 20 Kwi 2014
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): wrocław
Posiadane auto: nissan primera 1.9dci
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 20 Kwi 2014, 19:39
Temat postu:

Problem z primerą kombi 1.9dci


witam od niedawna mam tego nissana ,silnik jest od jakiegos czasu po kapitalnym remoncie,problem jest taki elegancko odpala na desce pali sie kontrolka na żóty kolor silnik,w czasie jazdy jak sie zagrzeje zapala sie czerwona kontrolka silnika ,samochód nie mam mocy po chwili gasnie ta kontrolka i auto jedzie normalnie i tak na zmiane zdaż sie ze w czasie jazdy zgasnie i musi ostygnąc by odpalił co to może byc,a klima też nie zawsze sie załacza,a napewno jest nabita gdyż pracuje w serwisie chłodniczym to wiem,moze cos z komputerem,pomożecie od czego zacząc?
Powrót do góry
bogdan75

Czytelnik



Dołączył: 20 Kwi 2014
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): wrocław
Posiadane auto: nissan primera 1.9dci
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 22 Kwi 2014, 17:32
Temat postu:

Re: Problem z primerą kombi 1.9dci


bogdan75 napisał:
witam od niedawna mam tego nissana ,silnik jest od jakiegos czasu po kapitalnym remoncie,problem jest taki elegancko odpala na desce pali sie kontrolka na żóty kolor silnik,w czasie jazdy jak sie zagrzeje zapala sie czerwona kontrolka silnika ,samochód nie mam mocy po chwili gasnie ta kontrolka i auto jedzie normalnie i tak na zmiane zdaż sie ze w czasie jazdy zgasnie i musi ostygnąc by odpalił co to może byc,a klima też nie zawsze sie załacza,a napewno jest nabita gdyż pracuje w serwisie chłodniczym to wiem,moze cos z komputerem,pomożecie od czego zacząc?
,no wiec!dzieki za pomoc.okazało sie ze to przewody wtrysków przetarły sie i dotykały obudowy pokrywy zaworów ,troche to przerobiłem,odnosnie problemów klimy,chłodnica interkulera była walnieta i zarzygała olejem skraplacz klimy co przełożyło sie na na wydajnosc skraplacza,wszystkie chłodnice pomyłem karcherem(oczywiscie na małym cisnieniu okło 2bar.by lamel nie powyginac,odpowiednim srodkiem który stosujemy w mojej pracy)auta idzie jak burza.pozdrawiam wszystkich.w razie jakich kolwiek pytan na PW
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum NISSAN Forum Strona Główna -> ( Nissan ) Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Nissan ) Dyskusje ogólne


NissanQashqai

37 900

2010r.

175 000 km

mazowieckie

NissanQashqai

39 900

2012r.

199 000 km

śląskie

NissanQashqai

35 900

2011r.

135 458 km

mazowieckie

NissanMaxima

79 990

2015r.

53 000 km

wielkopolskie

NissanMicra

10 900

2003r.

165 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System