Nissan

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Nissan Micra ) Dziwne objawy przy uruchamianiu silnika micry



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum NISSAN Forum Strona Główna -> ( Nissan Micra ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bodzio15

Czytelnik



Dołączył: 06 Sty 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Brochów
Posiadane auto: nissan micra 1.0 1999 r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 06 Sty 2015, 10:42
Temat postu:

Dziwne objawy przy uruchamianiu silnika micry


Witam proszę o pomoc przy rozwiązaniu zagadki związanej z uruchamianiem silnika micry K-11.
Mianowicie niby jest wszystko ok. pali od strzała lecz czasami teraz coraz częściej po przejechaniu ok 10 km i wyłączeniu silnika, następny rozruch jest utrudniony jak by resztkami sił akumulatora , rozrusznik kręci nieregularnie jakby skokami i silnik nie załapuje. Wymieniłem akumulator i świece oraz filtr paliwa. Na starym akumulatorze jak padł próbowałem dopalić z popychu silnik załapywał na wyższych obrotach a później gasł. Po naładowaniu akumulatora problem znikał. Usterka pojawia się czasami lecz żona mi się wystraszyła bo auto nie jest pewne.
Wczoraj znów przy próbie uruchomienia i nierównym kręceniu rozrusznika odczekałem chwilę i zdjąłem stopę z pedału gazu silnik załapał od razu a później uruchamiałem go bezproblemowo kilka razy. Dodam że podczas jazdy zauważyłem ze dwa szarpnięcia silnika może to jakaś wskazówka lub przypadek. Czy to może rozrusznik? Proszę o jakieś podpowiedzi.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum NISSAN Forum Strona Główna -> ( Nissan Micra ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Nissan Micra »

Opinie o samochodach Nissan Micra - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Nissan Micra ) Porady, problemy techniczne


NissanQashqai

39 900

2012r.

199 000 km

śląskie

NissanQashqai

62 200

2016r.

99 483 km

podkarpackie

NissanQashqai

49 900

2014r.

172 000 km

mazowieckie

NissanQashqai

48 300

2016r.

165 701 km

podkarpackie

NissanQashqai

59 900

2017r.

177 826 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System