Nissan

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Nissan Primera ) P-12 Dziwne piszczenie na pasku.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum NISSAN Forum Strona Główna -> ( Nissan Primera ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hubert876

Czytelnik



Dołączył: 22 Paź 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Hannover
Posiadane auto: Nissan Primera P12 1.8 benzyna 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 22 Paź 2016, 08:42
Temat postu:

P-12 Dziwne piszczenie na pasku.


Witam wszystkich. Po odpaleniu mojego autka szczegolnie gdy mamy wilgotna pogode (po deszczu, w trakcie deszczu lub jesienia) spod mojej maski wydobywa sie dzwiek piszczacych ptakow Smile przez pierwsze 3-5min dosyc glosno a potem cichnie do momentu rozgrzanego silnika. Ja mysle ze to jest cos z paskiem albo rolkami tylko nie wiem ktora to bedzie. Probowale naciagnac troszke pasek ale piszczenie jest jeszcze gorsze i mam wrazenie ze ciezej mu idzie wiec poluzowalem ponownie. Inny problem ktory za tym idzie to skrecanie kierownicy na maxa. Gdy piszczenie ustanie po kilku minutach a ja skrece kierownica czy to jest lewo czy prawo w miejcu to znowu przerazliwie piszczy i co moj kumpel zobaczyl to zatrzymujacy sie pasek momentami przy skrecaniu kierownica w miejscu. Juz myslalem o zakupie wszystkich rolek i paska i jechaniu gdzies do mechanika na wymiane ale nie wiem czy moj problem to te rolki czy pasek ? A moze cos innego ? Wolalem najpier zapytac o porade tutaj niz u mechanika ktory nic nie zrobi a kase policzy. Pozdrawiam wszystkich i milego weekendu Very Happy [/i][/b]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum NISSAN Forum Strona Główna -> ( Nissan Primera ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Nissan Primera »

Opinie o samochodach Nissan Primera - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Nissan Primera ) Porady, problemy techniczne


NissanQashqai

36 800

2013r.

128 000 km

wielkopolskie

NissanQashqai

22 900

2008r.

217 000 km

wielkopolskie

NissanQashqai

43 900

2014r.

264 000 km

mazowieckie

NissanJuke

38 900

2012r.

149 543 km

mazowieckie

NissanQashqai

54 900

2015r.

108 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System