Nissan

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Nissan ) PROBLEMY -AWARIE SILNIKA PICKUP D22



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum NISSAN Forum Strona Główna -> ( Nissan ) Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KUBUś PUCHATEK

Czytelnik



Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 05 Gru 2008, 17:10
Temat postu:

PROBLEMY -AWARIE SILNIKA PICKUP D22


WITAM !
Przeglądając różne fora miłośników aut 4x4 dowiedziałem się , że mój przypadek,który tu opiszę, nie jest odosobniony.Jestem właścicielem Nissana Pickup D22 z końca 2004 r.Przed zakupem spotkałem się z bardzo pochlebnymi opiniami na jego temat , chodzi o jego uniwersalność ,trwałość i przydatność w pracy.Niestety po przejechaniu 12000 km silnik się rozpadł,korbowód wyszedł bokiem bez żadnych wcześniejszych niepokojących oznak.(gwarancja obejmuje przebieg do 100tys lub 3 lat).
Auto wstawiłem do serwisu -nadmieniam , że było normalnie eksploatowane i serwisowane w ASO. Tu dowiedziałem się ,że to się zdarza w tym modelu , ponoć wyszła wadliwa partia panewek.Silnik nadaje się do wymiany. Pytanie dlaczego tak renomowana firma jak Nissan nie wezwała posiadaczy tej parti modelu do usunięcia fabrycznych wad.Proszę o wiadomości jak skończyły się podobne wypadki (a w szczególności kto poniósł koszt naprawy) i rady jak postąpić w wypadku odmowy serwisu na usunięcie w końcu fabrycznej wady na ich koszt. pozdrawiam ! RYś
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum NISSAN Forum Strona Główna -> ( Nissan ) Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Nissan ) Dyskusje ogólne


NissanQashqai

67 900

2017r.

63 531 km

mazowieckie

NissanMicra

25 300

2014r.

142 193 km

podkarpackie

NissanQashqai

76 900

2017r.

82 000 km

wielkopolskie

NissanMicra

51 200

2018r.

115 571 km

podkarpackie

NissanQashqai

54 900

2015r.

108 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System