Nissan

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Nissan Patrol ) Przegrzwanie sie slinika Patrol



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum NISSAN Forum Strona Główna -> ( Nissan Patrol ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Prodies

Czytelnik



Dołączył: 11 Cze 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: nissan life
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 11 Cze 2018, 09:02
Temat postu:

Przegrzwanie sie slinika Patrol


Witam. Od ponad pół roku jestem użytkownikiem Nissan Patrol Y61 2.8 TD. Jak tylko go kupiłem wykazywał delikatne tendencje do grzania się. Przy prędkościach powyżej 100 km/h wskaźnik temperatury przesuwał się nieznacznie powyżej połowy jakieś 2 mm. Teraz mam większy problem bo silnik grzeje mi się przy niewielkich obciążeniach. Jazda pod górę 1-2 km powoduje grzanie się silnika prawie na maksa ale nie zawsze. Wymieniłem pompę wody, termostat, wisko. Oczyściłem chłodnicę i nie wiele to pomogło. Dalej raz się grzeje, raz nie. Wymieniłem też pompę wtryskową na mechaniczną od Y60 ale to było jeszcze przed skokami temperatury. Zmieniałem też ilość dawki. Zubożyłem ją aby nie dostawało auto zbyt dużo ropy ale to nie przyniosło rezultatu. Czy dawka jest bogatsza czy też nie auto grzeje się dalej. Nie mam pojęcia co morze być przyczyną. Będę wdzięczny za ukierunkowanie moich dalszych poszukiwań gdyż nie chciałbym w ciemno dalej wymieniać kolejnych silnika.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum NISSAN Forum Strona Główna -> ( Nissan Patrol ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Nissan Patrol »

Opinie o samochodach Nissan Patrol - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Nissan Patrol ) Porady, problemy techniczne


NissanQashqai

43 900

2014r.

264 000 km

mazowieckie

NissanQashqai

38 900

2013r.

193 850 km

lubelskie

NissanMicra

6 900

2004r.

149 000 km

śląskie

NissanQashqai

59 300

2015r.

154 795 km

podkarpackie

NissanQashqai

39 900

2012r.

199 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System