Nissan

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Nissan Pathfinder ) SERWIS NISSANA - żenada!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum NISSAN Forum Strona Główna -> ( Nissan Pathfinder ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WOLWERIN30

Czytelnik



Dołączył: 03 Sie 2006
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 03 Sie 2006, 13:27
Temat postu:

SERWIS NISSANA - żenada!


W moim PATHFINDERze klimatyzacja nie działa i co ciekawe serwis Nissan TEAM z wrocławia nie usunie usterki bo ma sezon urlopowy i odsyła do serwisu GALL ICM z Wrocławia który owszem podejmie się ale na naprawę trzeba czekać ponad 3 tygodnie i odsyłają mnie do innych. Serwis IMPWAR z Miłkowic może naprawi we wrześniu jak uda im sie zatrudnić mechanika. Na infolinii NISSAN dowiedziałem sie tylko ze NISSAN nic nie może i że jest to w gerstii dilerów.
Zanim zdecydujesz się na tak spory wydatek w nissanie ZASTANÓW SIĘ!!!!!!
Powrót do góry
ZbyszekP

Czytelnik



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 09 Lis 2007, 23:08
Temat postu:

Re: ( Nissan Pathfinder ) SERWIS NISSANA - żenada!


niestety w większości Pathfinderów nie tylko słabo działa klimatyzacja albo nie działa ale zimą z ogrzewaniem jest ten sam problem. Również w układzie kierowniczym często coś się tłucze/ . Pozdrawiam. Zbyszek
Powrót do góry
AWOJ

Czytelnik



Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): POZNAŃ
Posiadane auto: PATHFINDER
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 25 Maj 2011, 10:08
Temat postu:

SERWIS NISSAN - TO JEST PORAŻKA !


oddałem PATHFINDER do serwisu NISSAN w Poznaniu - uszkodzenie układu kierowniczego, naprawa gwarancyjna, po 12 dniach postoju auta nadal brak informacji kiedy bedzie możliwa naprawa auta - NIE MAJA CZESCI ! dzwoniłem na infolinię NISSAN POLSKA, przyjeto zgłoszenie reklamacji i to wszystko. Zero informacji co do terminu naprawy. Jestem pozbawiony auta, które służy mi do pracy. zarówno dealer jak i NISSAN nie poczuwaja sie do odpowiedzialności za tą sytuację - nie dano na czas naprawy auta zastępczego.
Powrót do góry
gogofon

Czytelnik



Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): grodzisk maz

Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 18 Cze 2013, 15:00
Temat postu:

klima


nie wiem jakie WY macie pathfindery....ja mam z 2000 go r50 i klima działa od 5 ciu lat bez zastrzeżeń....a w zimie jest cieplutko jak w raju! gorzej z częściami....pani kierowca walnęła mnie w przód i od 3 miesięcy szukam,lampy przedniej,błotnika,zbiorniczka spryskiwacza i takich tam dupereli....może ktoś ma pomysł gdzie to kupić (oprócz nissana tam błotnik kosztuje 1480,-zł)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum NISSAN Forum Strona Główna -> ( Nissan Pathfinder ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Nissan Pathfinder »

Opinie o samochodach Nissan Pathfinder - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Nissan Pathfinder ) Porady, problemy techniczne


NissanJuke

69 900

2016r.

66 000 km

śląskie

NissanNote

14 900

2007r.

194 000 km

lubelskie

NissanQashqai

36 800

2013r.

128 000 km

wielkopolskie

NissanJuke

38 900

2012r.

149 543 km

mazowieckie

NissanQashqai

54 900

2015r.

108 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System